Rozrywka na wieczór kawalerski

Zbliża się ślub Waszego najlepszego przyjaciela lub nawet brata i chcecie, żeby koniecznie przed tym kościelnym/cywilnym wydarzeniem odbył się wieczór kawalerski? To całkiem zrozumiałe. Skoro na ślubie ma być zachowana tradycja pod najróżniejszymi względami, to dlaczego mielibyście zapomnieć o tak szalonej nocy? Nie ma takiej opcji. Koniecznie musicie zadbać o to aby Pan Młody i w tej kwestii był wierny tradycji. To co wydarzy się podczas całego wieczoru niech będzie jednak dla niego niespodzianką. W końcu niech zapamięta tę noc do końca życia…a może nawet i dłużej?

Profesjonaliści z branzy

Pamiętajcie jednak, że w takim wypadku aby ta noc okazała się naprawdę warta wspomnień, warto rozejrzeć się za pomoc ludzi z branży. Sami na pewno coś zorganizujecie ale nie będziecie na pewno pewni, czy wszystko odpowiednio się uda. Czy zamówiona limuzyna do kawalerskiego przyjazdu stawi się na czas? Czy miejsce w klubie będzie faktycznie dla Was zajęte? A tak właściwie to którą imprezę wybrać, chociażby w Warszawie, skoro tych klubów jest tak dużo? Na takie oraz na inne pytania odpowiedzi uzyskacie chociażby od Agencji JeyJey, która już od 9 lat bierze pod swoją opiekę Panów. Nie tylko pokażą Wam dobre dyskoteki ale również pomogą Wam zorganizować profesjonalny striptiz.

Piękne Panie – w basenie. Świetnie spiszą się na kawalerskim.

Piękne Panie

Nie ma się co oszukiwać ale podczas wieczoru kawalerskiego, to właśnie striptiz wykonany przez profesjonalna tancerkę erotyczną jest zawsze kulminacyjnym punktem programu. Wielu Panów na to czeka i nie ma co tutaj udawać, że jednak nie. Panowie, pomimo tego, że naprawdę kochają swoje przyszłe żony, czy już nawet aktualne zawsze „wzruszą się”, jeżeli piękna tancerka pokaże swoje umiejętności. W ofercie takiej agencji znajduje się taniec erotyczny, który może być wykonany w najróżniejszych miejscach. Warunek jest tylko jeden – musicie zapewnić dyskretne miejsce tancerce do takiego występu.

Może to być Wasze mieszkanie. Może to być nawet wynajęty pokój hotelowy lub apartament, co jest nawet bardzo modne. Wielu Panów na takie szalone noce specjalnie wynajmuje takie miejsca z którymi na co dzień w ogóle nie są związani. Występ może odbyć się również w klubie ale musi to być w jakimś specjalnie wydzielonym pokoju. Jedna z tancerek erotycznych (nie mylić z prostytutką) wykona pokaz przez trzy piosenki. Do tego zapewni Wam nagłośnienie oraz odpowiednie oświetlenie. Tancerkę możecie wybrać Wy z oferty agencji. Przyznajcie się sami, że na taki taniec na pewno będziecie czekali z ogromną niecierpliwością.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?