Jakie prezenty na walentynki?

Walentynki to znane od dawna święto, zwane także świętem zakochanych. Co kupić z tej okazji bliskiej osobie? Jaki prezent dla niej? Jakie prezent dla niego? Przeczytaj, a dowiesz się więcej.

Walentynki kojarzą się z ozdobami w kolorze czerwonym i nie tylko. Są to głównie serduszka, kupidyn, napisy kocham cię na różnego rodzaju produktach. Miłosne symbole są różne.

Prezent walentynkowy dla niej

Czekoladki – może to być dodatek do innego prezentu lub główny upominek na walentynki. W sklepach pojawia się mnóstwo słodyczy o różnych kształtach, na przykład czekoladki serduszka.
Maskotka – miś lub inny pluszak z napisem „I love you”, „Kocham” lub innym kojarzącym się z miłością. W walentynki znajdziesz mnóstwo maskotek do wyboru.
Perfumy – zapachy kwiatowe, owocowe lub inne. Ważne, żeby nie kupować perfum podróbek, lepiej kupić coś innego niż nieoryginalne perfumy.
Kosmetyki – pojedyncze sztuki lub zestawy, które są ładnie zapakowane.
Kubek – z napisem dobranym indywidualnie lub gotowy w jednym kolorze. Na przykład czerwony, różowym, białym.
Bielizna – trzeba jednak dobrze obrać rozmiar i fason.

Prezent walentynkowy dla niego

Kosmetyki męskie – balsamy do ciała, maszynki do golenia, krem pielęgnacyjny do twarzy, krem do rąk i stóp.

Perfumy męskie – dla mężczyzny także nie warto kupować podróbek. Wybierz konkretne zapachy, które lubi twój mąż, chłopak, partner.
Słodycze – będą dobre w przypadku braku innych pomysłów.
Gadżety komputerowe – mysz, klawiatura, uchwyt do smartfona, karta pamięci, pendrive.

Jak widać, wybór walentynkowych prezentów dla niego i dla niej nie jest trudny. Walentynki nie muszą być nudne. Znajdziesz je w sklepach internetowych oraz stacjonarnych. Porównaj ceny i wybierz coś dla siebie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?